parallax background
home_company_about1

Afiyetle Her Nesile!

35 Yıllık Lezzet Serüveni

Lezzetin başkenti Ankara’da kaliteli hizmet anlayışıyla ticari hayata atılan işletmemiz, yolculuğuna 1984 yılında Şeherli Ticaret adıyla başlamıştır. Şeherli Ticaret, geleneksel değerleri koruyarak; çağın gerekliliklerine uyan, genç, dinamik ve yenilikçi bakış açısıyla MND Gıda ismiyle markalaşma sürecini tamamlamış ve sektördeki yerini almıştır.

MND Gıda çatısı altında bulunan Lokman, Arınur ve Paşabey markalarıyla dünya pazarında rekabet edebilecek güçte olmak ve bu gücü tüketicimizden aldığımız güven ve takdirle sürdürmek en büyük hedefimizdir. Bu hedefe ulaşırken benimsediğimiz “çocuğuna yedirmeyeceğin ürünü üretme” ilkesiyle; üretim ve dağıtım aşamalarında hijyen koşullarına ve insan sağlığına verdiğimiz önem, bize ışık tutmaktadır. Kahvaltısıyla Meşhur Lokman markamızla yerinden aldığımız lezzetleri tüketiciyle buluştururken aynı zamanda bilinçli tüketimi sağlamak da önemli görevlerimizden.


Kahvaltısıyla
Meşhur
Lokman

home_company_about3
1452

Çalışan Personel

home_company_about4
876

Günlük Üretilen Ürün

home_company_about5 kopya
63

Memnun Müşteri


Sağlıklı Nesiller İçin Kaliteli Üretim

Hem lezzetli hem sağlıklı kahvaltılıklar üretirken, ürün yelpazemizi geniş tutmaya çalışıyor ve böylece her damak tadına hitap etmeyi amaçlıyoruz. Ürünlerimizi; 30.000 m2’lik üretim alanımızda, birbirinden bağımsız 12 üretim istasyonumuzda üretiyor, günde 2.000.000 ürünü Lokman adının güvencesiyle sizlere sunuyoruz. Merkezde 16 mühendis, 50 idari kadro ve 400 kişiden fazla üretim ekibimizle sürekli hizmet sağlıyor, Türkiye genelinde 20 bölge müdürü ve onlarca bayimizle ürettiğimiz ürünleri kaliteli hizmet anlayışıyla dağıtıyoruz. Kendi Ar-Ge ve Kontrol birimleri olan istasyonlarımızda, sevilen tatlardan reçel, bal, tahin, pekmez ve peynir gibi ürünlerimizle günün en önemli öğününü renklendiriyoruz. Kahvaltılık ve piknik ürünlerimizi 32 ülkeye ihraç ediyor, geleneksel lezzetlerimizi dış pazarda da yaymaya devam ediyoruz.


Liderlik Yeniliğin Ürünüdür

Üretim ve dağıtımda, iş geliştirme ve inovasyon temel felsefemizdir. Ürünlerimizde birçok ilke imza atıyor ve yeni ürünler için sürekli bir çalışma ortamı ve çalışmanın devamlılığını sağlıyoruz. Ürünlerimizle trend belirleyici olarak ve üretim hatlarımızda çağdaş teknikleri benimseyerek markamızı lider konumuna taşıyoruz.

350 çeşit ürüne her yıl Ar-Ge çalışmalarıyla yenilerini ekliyor ve “Özgün Ürünlerimizle” tüketiciyi lezzetle buluşturuyoruz. Lokman Porsiyon Zeytin, Piknik Bitter Fındık Kreması ve Light Reçel ürün skalamızı renklendiren yeni ürünlerden yalnız birkaçı. Son projelerimizden helva soğutma tüneli ile üretilen helvalarımız da beklemeden soğuyor ve el değmeden kesilerek paketleniyor.

Online Alışveriş