Panama

Türk Kahvaltı Kültürünü Panama’ya Kadar Ulaştırdık

Kahvaltılık gıda sektörünün önde gelen firmalarından olan Lokman Kahvaltılık, yerinden topladığı en kaliteli mahsulleri özenle işleyerek ürettiği ürünlerle kalite anlamında Türkiye’nin yurtdışındaki en önemli temsilcilerinden.

Ürettiği kahvaltılıkların hammaddelerini en meşhuru neredeyse oradan tedarik eden firma, memleketinden gelen lezzetleri yurtiçinde olduğu gibi, yurtdışında da her noktaya ulaştırma amacı taşıyor.

30 yılı aşkın tecrübesiyle Sivas’ın balını, Giresun’un fındığını, Gemlik’in zeytinini ve Mersin’den Afyon’a meyveleriyle meşhur illerin mahsullerini özenle ve sağlıkla tüm Türkiye’ye ulaştıran Lokman, hâlihazırda 30’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmekte ve Türk kahvaltı kültürünü Dünya’ya gururla tanıtmakta. Yöneticilerince Türk kahvaltısını dünyada temsil etmenin, ihracatının sürekli gelişmesindeki en önemli motivasyon kaynağı olduğu kaydedilen Lokman, şimdi de lezzetlerini Panama sofralarında sergilemenin heyecanı içinde.

Panama’da Temmuz ayı içinde gerçekleşen yeni anlaşması ile ülkede dağıtıma başlayacak olan Lokman Kahvaltılık, kıtadaki keşfini başlatmış oldu ve bölgedeki diğer ülkelere geçiş hazırlığına şimdiden başladı. Türk ihracatı için büyük önem taşıyan bu adımların devamı yakın gözüküyor.

Online Alışveriş